FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1. Po co mam rejestrować się na stronie Platforma Myślenia Krytycznego?

Tylko zalogowani użytkownicy mogą wziąć udział w kursach internetowych.

2. Jeśli nie mam konta, w jaki sposób mogę je założyć?

W prawym górnym rogu platformy edukacyjnej kursy.toc.edu.pl znajduje się przycisk „Zarejestruj się”. Należy w niego kliknąć i wypełnić formularz w prawej części strony. Po wypełnieniu formularza konto zostanie utworzone. Następnie należy potwierdzić adres mailowy, klikając w link przysłany w wiadomości. Po pomyślnej weryfikacji użytkownik otrzyma potwierdzenie na adres mailowy i uzyska dostęp do Kursów internetowych, a także do pozostałych elementów strony internetowej.

3. Skąd mogę wziąć hasło do mojego konta na platformie?

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego system automatycznie wygeneruje dla Ciebie hasło i wyśle je na Twój adres e-mai. Jeśli w formularzu podałeś adres email, hasło zostanie przesłane także w formie SMS-a.

4. Jaki jest koszt kursów internetowych?

Kursy mają różnorodne ceny, w zależności od tematu, ilości materiałów, itp. Prosimy zapoznać się dokładnie z opisem i ceną każdego interesującego Państwa kursu.

5. Co zawierają kursy?

Każdy kurs zawiera następujące moduły: wprowadzenie; filmiki instruktażowe trwające 7-10 min.; streszczenia każdego filmu (*.pdf); pytania pomocnicze; w niektórych przypadkach zadania domowe.

6. Jak opłacić szkolenie?

Po wypełnieniu formularza i kliknięcia przycisku „Zamawiam” nastąpi przekierowanie do okna płatności. Należy wybrać preferowaną formę płatności (PayU, Blik, Google Pay, Pay Pal, płatność kartą) i zatwierdzić transakcję.

7. Jak otrzymam fakturę?

Po zaksięgowaniu wpłaty faktura zostanie wystawiona i wysłana na Państwa adres mailowy. Może to potrwać kilka dni. Prosimy monitorować również skrzynkę SPAM.

8. Czy szkoła może opłacić moje szkolenie?

Tak, w tym wypadku prosimy o podanie danych szkoły w celu wystawienia faktury.

9. Czy mogę otrzymać rabat dla stałego kursanta?

Na ten moment nie posiadamy rabatu stałego klienta, jednak zachęcamy do częstego odwiedzania platformy i naszej strony na facebooku: TOC dla Edukacji, gdzie na bieżąco będziemy informować o trwających, jak i nadchodzących promocjach. Informację o naszych promocjach będą Państwo również otrzymywać od nas, w comiesięcznym newsletterze.

10. Kiedy mogę korzystać z platformy?

Wszystkie kursy, cała platforma jest aktywna 24 godziny, przez 7 dni. Kursant pracuje wg własnego czasu, własnych możliwości.

11. Czy kursy kończą się jakimś egzaminem?

Nie, na razie wszystkie nasze kursy nie zawierają egzaminu końcowego – certyfikaty są przyznawane automatycznie po przejściu, zakończeniu całego kursu. W przyszłości wprowadzimy nowe kursy, które będą kończyły się egzaminem i certyfikatem wyższego poziomu.