Rozumienie i rozwiązywanie konfliktów w domu - Chmura TOC dla rodziców

kurs 1 szt. Dostęp na 30 dni

Kupon Test016250

Darmowy

Zamiast 69.00 PLN

Zobacz 1 lekcję kursu przez 30 dni za darmo korzystając z Darmowego Testu

Celem kursu jest umiejętność stosowania przez rodziców „Chmury" jako narzędzia TOC w procesie wychowywania. Chmura pozwala rozumieć istotę konfliktu. Na kursie w kolejnych krokach uczymy umiejętności identyfikacji potrzeb obu stron konfliktu, śledzimy przykłady "tradycyjnego" ich rozwiązywania wg "sposobu" proponowanego w TOC. Dla chętnych - temat pięciu "języków" miłości wg Garego Chapmana.

Opis kursu:
  • roczny dostęp do zakupionego kursu – możesz do niego wracać wielokrotnie, poświęcając na jego realizację tyle czasu, ile potrzebujesz;
  • otrzymasz praktyczne know-how, które możesz zastosować już następnego dnia.
  • na kursie otrzymasz materiały filmowe, opracowania w pdf i pytania pomocnicze.
  • po każdym przerobionym kursie otrzymasz certyfikat.

Oferta sprzedażowa

Wypełnij ten formularz ...

Otrzymasz dostęp natychmiast
To jest prezent.
Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Więcej informacji

* Rozumiem, że płacę za dostęp do kursu na okres 30 dni.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (Majewski Business Consulting Piotr Majewski) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do TOC dla Edukacji Polska Spółka z o.o. i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zgadzam się na przetwarzanie ww. danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem EU o Ochronie Danych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. przez TOC dla Edukacji Polska Spółka z o.o..

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. od TOC dla Edukacji Polska Spółka z o.o..

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telefonu i innych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez TOC dla Edukacji Polska Spółka z o.o..

256-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.