Maciej Winiarek

Maciej Winiarek

Ekspert i trener myślenia krytycznego, pracuje w tym obszarze od prawie 15 lat. Dyrektor na Polskę Fundacji TOCFE. W 2015 utworzył pierwszą w Polsce szkołę opartą na myśleniu krytycznym – szkoła Thinking Zone w Gdańsku. Certyfikowany trener Family Lab (Jesper Juul) oraz tutor.

Organizator i prelegent kilkudziesięciu konferencji poświęconych myśleniu krytycznemu w Polsce w ostatnich 10 latach. Prelegent na konferencjach zagranicznych: USA, Japonia, Peru, Hiszpania, Litwa, Niemcy. „Na blogu będę poruszał kwestie zastosowania myślenia krytycznego w życiu osobistym jak i zawodowym. Pokażę, że ta filozofia jest dla każdego i jeśli chcemy rozwijać się jako człowiek, to powinniśmy dołączyć myślenie krytyczne”.

Jestem wykładowcą na uczelni „Akademia Leona Koźmińskiego na kierunku „Lider Innowacji”, gdzie zajmuję się kształceniem umiejętności liderów i facylitatorów zespołów projektowych w zakresie projektowania innowacyjnych produktów i usług, skoncentrowanych na realnych potrzebach klientów i użytkowników.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z MOIMI PUBLIKACJAMI