Nasze książki o krytycznym myśleniu

KSIĄŻKI O KRYTYCZNYM MYŚLENIU

książka o krytycznym myśleniu

Książka jest napisana z myślą o nauczycielach, którzy poszukują praktycznego przewodnika jak rozpocząć stosowanie myślenia krytycznego na swoich lekcjach. W naszej książce znajdziecie wyjaśnienie czym dokładnie jest myślenie krytyczne, z czego się składa, jakiej interpretacji myślenia krytycznego my używamy i jak rozwijamy poszczególne postawy. Plus mnóstwo praktycznej wiedzy, inspiracji w kluczowych przedmiotach, ale również dla dyrektorów, wychowawców i edukacji domowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ KSIĄŻCE

Przygotowaliśmy unikalne opracowanie – dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z myśleniem krytycznym, ale także dla tych którzy już próbują, ale potrzebują wsparcia. Specjalna książka, która zdradzi Wam wszystkie sekrety rutyn myślowych – wszystko co potrzebujecie, aby je poznać, zrozumieć, a przede wszystkim wiedzieć jak je stosować.
Książka wydana w rozmiarze B5, w poziomie, na metalowej spirali , abyście mieli szybki i prosty dostęp do ulubionych rutyn czy zaznaczonych inspiracji. Takie wydanie – ze sprężyną – jest jednak najbardziej kosztownym, co wpływa na cenę książki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ KSIĄŻCE