Dla nauczycieli

Myślenie krytyczne dla nauczycieli - szkolenia online

Jeśli twoja dyrekcja nie jest jeszcze gotowa na myślenie krytyczne, ale Ty już jesteś i nie chcesz tracić cennego czasu, to mamy coś dla Ciebie. W każdej chwili samodzielnie możesz rozwijać się w obszarze myślenia krytycznego.
Mamy przygotowane aż trzy ścieżki do wyboru

  1. Szkolenie stacjonarne + nasza platforma – możesz samodzielnie udać się do współpracującego z nami Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli (link https://mysleniekrytyczne.edu.pl/o-nas/osrodki-i-trenerzy-myslenia-krytycznego-w-polsce/) i sprawdzić ich ofertę szkoleń otwartych z myślenia krytycznego – gwarantujemy Ci, że robią te szkolenia doskonale.
  2. Szkolenie online – rekomendujemy roczny pakiet dla samodzielnych nauczycieli (link do https://mysleniekrytyczne.edu.pl/produkt/wariant-indywidualny/)
  3. Możesz również wybrać któryś z pakietów tematycznych z bezterminowym dostępem do kursów -link do https://mysleniekrytyczne.edu.pl/kategoria-produktu/mk-dla-tutorow/ oraz link do https://mysleniekrytyczne.edu.pl/kategoria-produktu/pakiety-dla-rodzicow/

Ucz się, rozwijaj, stosuj samodzielnie myślenie krytyczne na swoich lekcjach.  Jest duża szansa, że za jakiś czas zarazisz swoim entuzjazmem kolegów i koleżanki oraz Dyrekcję i szkoła dołączy do całego projektu, z Tobą, jako Liderem 😊

Serdecznie zapraszamy!