Przedszkola i klasy 0-3

W naszej ofercie znajduje się pakiet edukacyjny dla małych dzieci. W tej chwili nasza oferta zawiera dwa pakiety skierowane do:

1. Kuferek Tajemnic – dla dzieci w wieku 5-9 lat. Uczy narzędzi TOC, myślenie krytycznego
  2. Kuferek Matematyczny cz. 1 i cz. 2 – uczy stosowania narzędzi TOC na matematyce w klasach 2 i 3 SP. Można go realizować po zrealizowaniu Kuferka Tajemnic (w „0” lub w kl. 1)

Pakiet składa się z trzech elementów:

1. Szkolenia dla nauczycieli – na razie tylko w wersji stacjonarnej
  2. Pakietu scenariuszy z zasobami dla nauczyciela
  3. Pakietu z zasobami dla każdego dziecka

Wszystkie szczegóły o tym pakiecie znajdą Państwo na naszej dedykowanej stronie www.kuferektajemnic.pl

Pakiet istnieje na rynku od 2012 roku, tysiące dzieci w Polsce stosowało, uczyło się myślenia krytycznego, narzędzi TOC, dzięki naszym programom.

Praca z „Kuferkami” w klasach 0-3 to doskonała podbudowa pod myślenie krytyczne w klasach 4+ – dzieci są już nauczone pracy zespołowej, dyskutowania, kwestionowania, poszukiwania, dyskusji, stosowania narzędzi krytycznego myślenia.

Serdecznie zapraszamy!