Lista trenerów dla województwa pomorskiego

Województwo pomorskie

Nasi partnerzy instytucjonalni:

• Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
• Centrum Edukacji Nauczycieli w Słupsku

Nasi niezależni trenerzy

• Sylwia Jankowska-Pasterny – sjankowska@yahoo.com
• Justyna Wołoszyk – justyna.woloszyk8@gmail.com
• Dorota Chojna – dorotachojna@wp.pl
• Mariusz Niewiarowski – niewiarowski.mariusz@gmail.com
• Martyna Kozłowska – mautyna.kozlowska@gmail.com
• Barbara Jarosik – bjarosik@gmail.com
• Oksana Buśko- oksanabusko@wp.pl
• Aneta Pierzchała-Tolak – atenap@interia.pl
• Dorota Pryczkowska – doradcaeduza@gmail.com
• Marta Jankowska – martajankowska@ymail.com
• Maria Gajewska – margero@wp.pl
• Kamila Borysewicz – kamila.borysewicz@gmail.com
• Katarzyna Netter-Cyrta – kasiarobert14@wp.pl
• Robert Cyrta – kasiarobert14@wp.pl
• Agnieszka Lampkowska – agnieszkalampkowska@gmail.com
•Katarzyna Bębenek – kabebenek@gmail.com
•Mariusz Mazurkiewicz – mamazurkiewicz@op.pl
•Marzena Żebrowska – marzebra@wp.pl
•Małgosia Buszman – gosia.buszman55@gmail.com