Lista trenerów dla województwa śląskiego

Województwo śląskie

Nasi partnerzy instytucjonalni:

• Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu

cdn.sekretariat@cdnsosnowiec.edu.pl

Iwona Broda
Anna Głowacz
Barbara Dudzicz
Joanna Leś
Jolanta Miziewicz-Duśko
Dorota Szewczyk

Nasi niezależni trenerzy

• Andrzej Pasterny – andrzej.pasterny@gmail.com
• Jolanta Wiśniewska – edu@wjolinowo.pl
• Aneta Kufel – anetakufel80@gmail.com
• Anna Masny – anna.masny@gmail.com
• Dorota Szewczyk – d.szewczyk@interia.eu
• Joanna Leś – lesjoanna@o2.pl
• Jolanta Miziewicz-Duśko – jolanta.dusko@gmail.com
• Joanna Piećko-Szopińska – jszopinska@o2.pl
• Dobrota Egner – dobrota.egner@gmail.com
• Urszula Lach – kon42@poczta.fm
• Anna Dęboń – dopamina@op.pl
• Monika Niedzielska – nie-dziela@wp.pl
• Agnieszka Pilch – pilchy@vp.pl
• Anna Głowacz – anna26-79@o2.pl
• Iwona Broda – iwonka.broda@gmail.com
• Barbara Dudzicz – bdudzicz@wp.pl
• Aleksandra Węglarzy – aleksandra.weglarzy@gmail.com
• Magdalena Gawlikowska – gawlikowskamg@gmail.com
• Dorota Bialik – dorota.bialik@gmail.com
• Urszula Lach – kon42@poczta.fm
• Iwona Broda – iwonka.broda@gmail.com
• Anna Głowacz – anna26-79@o2.pl