Dla rodziców

Myślenie krytyczne - kursy online dla rodziców

Rodzice od zawsze byli ważną grupą w naszych działaniach edukacyjnych w Polsce. Po latach doświadczeń, mamy również dla Państwa szkolenia, abyście mogli wspierać swoje dziecko w domu, nie czekając na zmiany systemu.

Nasze szkolenia dla rodziców łączą myślenie krytyczne z różnymi metodami, pedagogikami w kierunku rozwoju myślenia w domu, rozwoju komunikacji, poprawy relacji w domu pomiędzy rodzicami a dziećmi.

W tej chwili mamy dla Państwa dwa pakiety kursów online w wersji asynchronicznej (uczestnik pracuje sam, w dowolnym czasie)

  1. Pakiet z pedagogiki Jespera Juula w połączeniu z myśleniem krytycznym (5 kursów) – link do https://mysleniekrytyczne.edu.pl/produkt/pakiet-dla-rodzicow-jesper-juul/
  2. Pakiet „Dobre relacje z nastolatkami” 3 kursy – link do https://mysleniekrytyczne.edu.pl/produkt/pakiet-dla-rodzicow-dobre-relacje-z-nastolatkami/

Wkrótce zaproponujemy również pakiet rozwijający myślenie krytyczne w domu (3 kursy)

Od wiosny 2021 zaproponujemy Państwu szkolenia online w wersji synchronicznej – spotkania online z prowadzącymi i wspólna realizacja treści kursu przez 2-4 miesiące.

Wierzymy, że te pakiety rozwiną Państwa umiejętności w obszarze wychowania, relacji, komunikacji, zbudowania partnerskiej relacji w domu oraz pomogą Wam przede wszystkim rozwijać myślenie krytyczne u siebie i swoich dzieci.

Serdecznie zapraszamy!